Dlaczego warto

  • Narzędzie uszyte na miaręNavireo zaspokaja potrzeby firm różnej wielkości działających w różnych branżach. Wśród klientów są i średnie, i duże firmy, m.in. producenci odzieży, butów i zabawek, piekarnie i masarnie, dystrybutorzy środków chemicznych i higienicznych, a także teatr i firma energetyczna. Jak to możliwe? System można dopasować do specyficznych potrzeb każdego klienta.
  • Intuicyjna obsługaProsty i jasny sposób komunikowania się Navireo z użytkownikiem sprawia, że obsługuje się go intuicyjnie – mimo wielu złożonych funkcji. Wiedzę na temat obsługi można łatwo przyswoić, a sama praca z programem nie jest absorbująca.
  • Niezawodność i wydajnośćSystem przetworzy nawet bardzo dużą liczbę dokumentów. Może z niego korzystać kilkudziesięciu, a nawet kilkuset użytkowników jednocześnie.

Jakie obszary wspiera Navireo?

Różne lokalizacje biur, sklepów i magazynów. Różne kanały dotarcia do klienta. Różne potrzeby finansowo-księgowe. Ale jeden system ERP obsługujący wszystkie obszary.

  • SPRZEDAŻszybciej i efektywniejWspiera sprzedaż stacjonarną i internetową, detaliczną i hurtową, a także pracę w terenie przedstawicieli handlowych. Umożliwia też sprzedaż poprzez sklepy internetowe i serwisy aukcyjne, także zagraniczne. Zapewnia bezproblemowe przesyłanie informacji o towarach, cenach, statusach zamówień, promocjach. Z pomocą Navireo można prowadzić nawet rozbudowane kampanie marketingowe.
  • MAGAZYNKompleksowe zarządzanieKontrola stanu zapasów, lepsze planowanie zamówień, pilnowanie stanów minimalnych, skrócenie kosztów realizacji dostaw, mniejsze koszty dystrybucji, sprawdzanie terminów ważności towarów – to wciąż nie wszystkie korzyści w obszarze zarządzania magazynem, które przyniesie Navireo. A efektywne składowanie zapasów to klucz do trzymania dyscypliny w zakresie kosztów.
  • KSIĘGOWOŚĆ i FINANSEzawsze pod kontroląKursy walut, dane kontrahentów na podstawie NIP z bazy GUS, aktywność numeru VAT w systemie VIES, komunikaty z urzędów skarbowych – wszystkie te informacje są na bieżąco aktualizowane. Navireo ERP jest też przystosowany do tworzenia i wysyłania informacji w formacie Jednolitego Pliku Kontrolnego i umożliwia comiesięczne raportowanie ewidencji VAT.
  • ZARZĄDZANIE FIRMĄoptymalizacja działańAktualizacja danych o zrealizowanych transakcjach, zamówieniach, reklamacjach, dostawach i stanach magazynowych odbywa się na bieżąco. Informacje raz wprowadzone do systemu są dostępne z wielu miejsc, bo cały program pracuje w oparciu o wspólną bazę danych. Oznacza to wygodniejszą i szybszą pracę. Navireo daje też możliwość generowania prostych i rozbudowanych zestawień i raportów, które pomagają szybko dostrzec obszary wymagające zmian i optymalizacji.
  • DZIAŁ ITłatwa konfiguracja i zarządzanieZarządzanie, ustawianie parametrów, tworzenie profili – administrowanie możliwe jest z dowolnej lokalizacji, wystarczy dostęp do internetu

Elastyczne narzędzia z dużym potencjałem

dlaczego-warto-latwosc-rozbudowy

Konfiguracja na życzenie

W zależności od specyfiki firmy można skorzystać z gotowych rozwiązań lub dostosować program do indywidualnych potrzeb. Możliwe jest łatwe zmodyfikowanie wyglądu i funkcji dla poszczególnych stanowisk lub pracowników – dzięki temu korzystają tylko z tych obszarów, które są im potrzebne i do których mają uprawnienia.

dlaczego-warto-mozliwosc-tworzenia-rozwiazan

Miejsce na własne rozwiązania

Navireo można rozbudować i powiązać z już działającymi w firmie systemami informatycznymi i dowolnymi urządzeniami. Służy temu Sfera Navireo, dzięki której możliwe jest tworzenie specyficznych rozwiązań na potrzeby konkretnej firmy.

Intuicyjna aplikacja dla każdego

Prosty wygląd, dobrze nazwane działania, prosta obsługa – połączenie łatwości pracy z kompleksową gamą funkcji to kluczowa zaleta Navireo.

dlaczego-warto-screeny