REJESTRUJĄC DOMENĘ U NAS OTRZYMUJESZ OBSŁUGĘ DNS ANYCAST

WYDAJNOŚĆ I KRÓTSZY CZAS DOSTĘPU

Dzięki zastosowaniu DNS Anycast standardowa strefa DNS jest automatycznie skopiowana w 13 punktach dostępowych na całym świecie. Każde zapytanie do strefy DNS jest kierowane do „najbliższego” serwera w topologii. Pomaga to upewnić się, że klienci DNS najpierw wysyłają zapytania do swoich lokalnych serwerów przed użyciem zdalnych serwerów, co dzieje się w oparciu o routing i topologię.

NIEZAWODNOŚĆ, WIĘKSZA DOSTĘPNOŚĆ

W przypadku awarii najbliższego serwera, jego dużego obciążenia lub rutynowej konserwacji, cały ruch przekierowany zostanie do innych, alternatywnych serwerów.
Zwiększona niezawodność Anycast poprawia skuteczność DNS, dzięki umieszczeniu wielu rozproszonych geograficznie serwerów pod tym samym adresem IP. Redundancja serwerów DNS sprawia, że usługa jest bardziej dostępna i niezawodna.

BEZPIECZEŃSTWO I OCHRONA PRZED ATAKAMI DDOS

Ataki DDoS, polegają na “przytłoczeniu” serwerów i ostatecznie sparaliżowaniu ich przez zmuszenie ich do awarii. Dzięki zastosowaniu dużej liczby serwerów DNS Anycast możemy wpływać na zwiększanie pojemnościusługi, jej przepustowości, a przez to odporności na takie ataki. DNS Anycast absorbuje ataki, po prostu będąc w stanie obsłużyć bardzo duże ilości żądań.

Wystarczy wykonać kilka kroków, aby stać się widocznym w Internecie. Domena, serwer, strona internetowa – te trzy produkty otworzą Ci drogę do eBiznesu. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy pełną ofertę zawierającą wszystko czego potrzebujesz do rozpoczęcia działań w sieci. Szeroki wybór darmowych domen, hosting www, serwery, kolokacja serwerów. Dodatkowo oferujemy możliwość samodzielnego stworzenia strony www w szybki sposób, bez udziału programistów. Zarejestruj własną domenę już dzisiaj i zaistniej w Internecie!