System Sente wspiera firmy w prowadzeniu handlu internetowego i wykorzystaniu nowoczesnych technologii do obsługi wielu kanałów sprzedaży. Rozwiązania e-commerce pozwalają firmom na sprawne prowadzenie działań sprzedażowych w różnych kanałach sprzedaży.

WIĘCEJ ZAMÓWIEŃ OD OBECNYCH KLIENTÓW

System Sente oferuje możliwość dostępu do systemu dla klientów firmy w trybie samoobsługi. Złożenie zamówienia z wykorzystaniem historii wcześniejszych zamówień, indywidualnego cennika i odpowiednio dobranej oferty produktowej do danego klienta jest proste i nie wymaga angażowania pracowników działu sprzedaży. Przyspiesza to obsługę standardowych zamówień i pozwala uniknąć błędów, podnosząc jednocześnie sprawność całego procesu.

OBSŁUGA SKLEPÓW INTERNETOWYCH I PLATFORM ZAKUPOWYCH

W wielu branżach prowadzenie sklepu internetowego znacząco zwiększa obroty i zysk firmy. Od rozwiązań internetowych wymagana jest prostota obsługi, atrakcyjna szata graficzna, skuteczne mechanizmy pozycjonowania i reklamy. System Sente posiada mechanizmy, które pozwalają zintegrować system z każdym sklepem internetowym. Posiada również mechanizmy integracji z platformami zakupowymi, takimi jak Ceneo i Allegro.

SKUTECZNE ROZWIĄZANIA DLA TAŃSZYCH ZAKUPÓW

Dzięki panelom dostawcy komunikacja z wieloma kontrahentami staje się prostsza i mniej czasochłonna. Rozesłanie zapytań, zebranie ofert, ich porównanie i wybór optymalnej jest dużo łatwiejszy. Mechanizmy aukcji pozwalają na osiągnięcie cen, których do tej pory nie udawało się wynegocjować. Wspólna ewidencja wymienianych wiadomości i informacji pozwoli szybciej wyjaśniać wątpliwości we wzajemnych relacjach.